Müügi- ja tagastustingimused

Veebipoe aidakohvik.voog.com ( edaspidi Aida kohvik) omanik on OÜ Aida kohvik (reg.nr. 11964014), aadressiga Tasuja pst.6, Viljandi.


Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo.
Müügitingimused kehtivad Aida kohvikust kaupade ostmisel.
Aida kohvikus müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes. Hinnale võib lisanduda tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu lisamine sõltub tellimuse erilisusest ja kiirusest kättetoimetamisel. Kättetoimetamise tasu lisamise korral kuvatakse info ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Aida kohviku menüü alamlehel.

Makseviise pakub Maksekeskus AS. OÜ Aida kohvik on isikuandmete vastutav töötleja, OÜ Aida kohvik edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kättesaamise või kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tellimusi võetakse vastu kell 11 – 18 ja nädalapäevadel T - L. Enne kella 17 esitatud tellimused täidetakse samal päeval, pärast kella 18 esitatud tellimused täidetakse järgmisel päeval alates kella 11-st esimesel võimalusel.

Kohaletoimetamine
Kaupu tuuakse kohale Viljandi linna piires ja Viiratsisse
. Kauba saatmiskulud kannab üldjuhul Aida kohvik (vt. Kauba kättetoimetamise tasu lisamise tingimust)  ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 30 minuti kuni 1,5 tunni jooksul alates müügilepingu jõustumist.

Tellija peab olema kättesaadav vastamaks telefonikõnedele numbril, mille ta on teenuse kaudu andnud. Kui tellijat ei saa tema antud numbril kätte, siis on Aida kohvikul õigus tellimus tühistada ja tellimuse eest tellijale tagasimakset ei tehta.

Tellija peab viibima Tellimuses märgitud aadressil alates Tellimuse esitamisest kuni Tellimuses märgitud toidu kohaletoimetamiseni. Kui tellija ei viibi märgitud aadressil 10 minuti jooksul alates tellitud toodete kohaletoimetamisest ega vasta kulleri kahele katsele teda telefoni teel kätte saada, siis on Aida kohvikul õigus Tellimus tühistada ja tellijale Tellimuse eest täishinda ei tagastata.

Taganemisõigus
Kui Kasutaja on Tellimuse esitanud, siis ei saa Kasutaja seda enam tühistada. Teie ei saa tagasi võtta ega tühistada Tellimust, mille olete toote või kullerteenuse kohta esitanud. Enne toote või teenuse saamiseks Tellimuse esitamist tuleb teil oma valik hoolikalt üle vaadata.